PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

halapa  |   |  18.01.2019. 07:30

Dobro jutro
Već treću godinu za redom januar je perfektan za skijanje ima dovoljno snega vreme idealono zato zavidim svima koji su gore jer treba maksimalno iskoristiti ovakve uslove.
Mogu da se nadam da će ovo sve izdržati do 24.februara
apaozdrav i lepo skijanje.

2+3 = (malim slovima)