PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vladimir 2  |   |  15.01.2019. 13:41

@veliki Vladimir
od Špika do kranjske gore ima 5-6km, tako da ne znam gde ti potrošiš 45 minuta. Sa ovim drugim što si napisao, uglavnom se slažem.

@anja

ne znam baš da u Austriji, Italiji i Swiss nema prirode i lepote, već da je samo brisani prostor :)

Jedno jeste, da se najbolje i najlepše osećamo na Kopaoniku!!
Zato pozdrav svima i vidimo se za koji dan!!

2+3 = (malim slovima)