PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Marta55  |   |  14.01.2019. 23:16

Da li se i dalje naplacuje ulaz za vozila u Nacionalni park Kopaonik , kao prosle godine ?
Da li imate informaciju funkcionise li ski bus iz vikend naselja ?
Ako neko ima odgovore na ova pitanja , znacilo bi mi. Hvala unapred

2+3 = (malim slovima)