PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

pavko  |   |  10.01.2019. 19:05

@Jone
Dosta je hladno. Na kopu sam od prošle subote, moja deca su 7 i 9 godina i nisu se naskijala. Posle sat i kusur postane im hladno i beže unutra. Ni ja nikad manje nisam skijao.

2+3 = (malim slovima)