PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Slave  |   |  10.01.2019. 18:41

Tabači su izlazili ravnali jesu ali tabali sa kvašenjem vodom nisu. Znači posao su polovično uradili. Od sutra Marine vode u pogonu probna vožnja??? Tako kažu majstori koji su danas probali štelovali itd.

2+3 = (malim slovima)