PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Boban156  |   |  08.01.2019. 22:59

Vozio sam Gvozdac 19A i onu desnu novu na dan pustanja gvozdca, to je bilo u petak po dubokom snegu i bilo je dobro skijanje. Staza je odlicna siroka ali dosta strma , sto je po meni trenutno najbolja staza za ozbiljne skijase na kopu.

2+3 = (malim slovima)