infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Zvezdarac |
|
07.01.2019. 23:02
Istina da se nije desio incident sa ski sankama ali samo pukom srećom. Već par godina se dešava da po Karaman grebenu voze od greja do onog prvog lokala ili do vucje staze razni manijaci ili vlasnici lokala.Do pre koju godinu postojala je patrola policije sa svojim sankama i gss sa svojim. Policije više nema a ostao je gss koji ima intervencije i ovi koji su ponovo počeli da se voze kao do pre 10ak godina.
2+3 = (malim slovima)