PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Run  |   |  04.01.2019. 16:44

Ja sam vozio danas Gvozdac od vrha nadole skroz levo (prema Jarmu)mislim da je pisalo 19b, stazu nisu sredjivali dubok sneg preko 50cm, tek pri dnu je utabano
Ludiloooo

2+3 = (malim slovima)