PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

atom  |   |  03.01.2019. 21:02

Oko 17h se popeo iz pravca Brzeća. snega ima po putu na nekih 7-8km od Brzeća, a od Brzeća policija ne pušta bez lanaca. Najvise duva na jarmu, ima i smetova pomalo, prošao i čistač. I dalje Pada umeren do jak sneg uz minus 10c. ima ga preko 50cm.

2+3 = (malim slovima)