PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Alex  |   |  03.01.2019. 08:35

Sve tacno,jedina opcija je širenje Skijalista sa smještajnim kapacitetima ka bruskoj strani uz spuštanje dve žicare sa druge strane Gobelje i ka Belim Rekama(Struga) itd uz naravno Gondolu iz Brzeca .Postavljenje pokrivenog sestoseda sa te lokacije je pogrešno zbog vetra

2+3 = (malim slovima)