PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Porodica skijasa  |   |  03.01.2019. 07:26

Radno vreme zicara je vraceno na 9h.
Mi smo tako uzivali u praznim stazama od pola 9... da li vredi da molimo da se makar produzi taj kratak period kad zice rade od pola 9? Stevs, molim te uvrsti tu molbu u listu nekih zahteva skijasa koju ponekad prenosis Skijalistima Srbije.

2+3 = (malim slovima)