PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijas kopaonika  |   |  01.01.2019. 20:09

na kraju nismo ni kupili ski pass, nestalo je ski kartica...
Je l moze neko da objasni celokupnu situaciju ili da da bar neko opravdanje za upravu skijalista?

2+3 = (malim slovima)