infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Čombe |
|
31.12.2018. 15:46
Kad ste dotakoste povreda, verujte da su magla, zatvorena staza ili zicara koja ne radi najmanji, problem. Normalno je boriti se protiv javasluka, ali ne nervirate se jer postoji neko ko bi voleo da dodje, a ne moze jer nema love ili prosto nije fizicki u mogucnosti zbog bolesti ili povrede. Kad smo kod magle, izgleda vec kao pravilo da kad se najavi sneg u RHMZ-u, na Kopu se ne vidi prst pred okom. Mogao bi neko ko je gore da baci neki izvestaj, ako je bas dokon. Svima sretna NG, zdravlje, a za ostalo se pobrinite sami.
2+3 = (malim slovima)