PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Alex  |   |  25.12.2018. 22:01

Crna uopste nije radila do sada.
Crvena je u funkciji I prenatrpana turistima.
Postavljanje kapija na Dubokoj u toku raspusta kada radi samo 30% kapaciteta Skijalista je nerealno.
Ispravna odluka SS

2+3 = (malim slovima)