PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  25.12.2018. 15:07

@M1k1
Hvala na odgovoru,najvise se radujem Krcmaru i KB...i puticu do Duboke,nadam se da ce ovih dana naici jos neki talas sa snegom da se pogura otvaranje dugo ocekivanih staza Krcmar,Gvozdac,Ledenice,Crna,KB.

2+3 = (malim slovima)