PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vesko  |   |  18.12.2018. 22:41

U Beosportu je moglo prosle godine. Ja sam uzeo potpuno nove skije, niko ih nije vozio pre toga.
Takodje, u Planet Bike-u pogledaj. Oni imaju tzv. "VIP skije"...Dosta su skupe za rentu, naročito na kraće vreme, ali najbolje da odeš da pogledaš...

2+3 = (malim slovima)