PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vlastem  |   |  16.12.2018. 13:15

Kakav li će kolaps sa parkingom biti za raspust... Sad više neće moći da se parkira tamo gde je započeta garaža.. mislim da će biti potpuni haos.. zna li neko definitivno odakle će kretati sidro iz vikend naselja?

2+3 = (malim slovima)