PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Čombe  |   |  16.12.2018. 12:30

Kliker, nema vise snega nego prosli decembar. Bilo ga je prosle godine vise od ski openinga, pa sve do NG. Koliko se secam i za S.Nikolu i za ski open. od 45-50cm, uz dosta lepse vreme(doduse hladnije). Pozz.

2+3 = (malim slovima)