infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Rekonvalescent |
|
16.12.2018. 10:22
Niko nije rekao da su vidoviti, svima znace njihove prognoze, nego vise sa stanovista fenomena, da Kopaonik u poslednje vreme kao da zaobilaze velike padavine. Znacio bi ovaj sneg za pripremu staza, da je bar palo pola kao u Beogradu, ali valjda ce pasti neki novi. U svakom slucaju voleo bih da sam gore, nezavisno da li je 20 ili 50 cm ili bilo gde gde moze da se skija.
2+3 = (malim slovima)