PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  15.12.2018. 09:01

@sskjas
Vikend naselje nema sanse za razvoj, probijene ulice su suvise uske, parcele uzurpirane a infrastrukture nema. Izgradnja infrastrukture sada je skuplje nego srediti Jos banju ili Brzece. Gondola i broj skijasa bi u dve sezone doneli profit da bi se ceo novi Kop u smislu staza mogao napraviti. Znam da ste svi u naselju u tim nadama da se to razvije, ali to je jalovo ocekivanje. Realno kad saberes teren, vec postojanje velikog btoja objekata bez infrastrukture a i blizina admin linije nije zanemarljiv faktor. Tako da je bilo kakva drzavna investicija u naselje bacen novac i to ljudi koji se bace razvojem znaju. Uostslom svi ski centri u svetu smestajne kapacitete imaju u podnozju i tek poneki hotel na samom skijalistu. Upravo iz razloga cene gradnje i dovlacenja infrastrukture na samu planinu ili u blizini staza. Nisam ja ovde pametan,samo predocavam ono sto je vidljivo i logicno. A ponesti i znam 😉

2+3 = (malim slovima)