PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Markedjani  |   |  14.12.2018. 09:33

Stevs hvala na vise nego iscrpnom komentaru. Lepo si objasnio sustinu problema na kopu. Nazalost, slazem se sa konstatacijom da ce zbog velikih smestajnih kapaciteta u odnosu na kapacitet skijalista, SS sve vise povecavati cene ski pasa, kako bi smanjivali nenormalne guzve na stazamo kojih je bilo ranijih godina u pojedinim terminima u sezoni, najcesce tokom decijih raspusta.

2+3 = (malim slovima)