PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vladivar  |   |  10.12.2018. 13:13

Dejane, radno vreme skijalista ce se produziti kad se i dan produzi. U Decembru je dan najkraci, tako da posle 15:30 vec pada mrak. Mislim da je prosle godine od NG produzeno na 16:00 a u feb do 16:30

2+3 = (malim slovima)