infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Petrohemija |
|
02.12.2018. 14:13
Jel ima neko od starijih da kaze kakva je bila situacija sa snegom pre tridesetak godina? Da li su novembar, decembar, mart bili kao sada? Sem one 2015., zimi mi Kop izgleda prilicno aridan. Desi se da sneg iznenadi, ali jako retko.Ali vise se desava da bude prognoza za mnogo padavina, a onda bude magle bez snega. Hvala i izvinite ako sam off topic.
2+3 = (malim slovima)