PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  18.10.2018. 21:34

Mirko neznam sta izmisljaju ,verovatno su hotelijeri uradili za 6-9 dec a ovi sad pomerili nedelju kasnije i doveli njih u nezgodan polozaj ,sve u svemu neka im opena sa 30% znam da ce polovina ljudi odustati zbog tako malog popusta za neke 3 staze sto otvore

2+3 = (malim slovima)