PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mirko  |   |  18.10.2018. 20:05

Jutros kad sam ostavio komentar,nisam imao nikakvu zlu nameru. Samo sam imao proverene informacije. U pitanju je lagani konflikt izmedju ss i mk. Zato ove godine nema nista od ski opena. Hotelijeri ce praviti u jednom terminu a SS u drugom. Zivi bili pa videli. Pozdrav. Od popusta 70% nema nista.

2+3 = (malim slovima)