PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja  |   |  18.10.2018. 16:35

Izvini ali glupost ,open ce biti i 70% ce biti, a logicno ako padne sneg i ranije da ce se sezona otvoriti ,to sto je sad prolece ne znaci da nece biti snega do marta ,ja ga ocekujem realno najkasnije za mesec dana ili preciznije receno druga polovina novembra :-)

2+3 = (malim slovima)