PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

mirko  |   |  18.10.2018. 15:41

Nema nista od ski opena ove godine. Bar ne u onom obliku kakvom ga poznajemo poslednjih desetak god. Kad to kazem ,mislim na jedinstven dadum i cenu ski pasa umanjenu za 70%. Ocigledno da ce ove godine biti nekoliko termina koji obelezavaju pocetak sezone.Jedan od strane SS a drugi od strane hotelijera. Cena ski karte ce biti umanjena za 30%.
Pozdrav i zelim vam svima lepu ski sezonu.

2+3 = (malim slovima)