PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  12.10.2018. 15:38

Zasto mi pise blokiran IP kada hocu nekom da dam plus ili minus. Pitanje za stevsa.. Dali sam nesto pogresio ili sta vec,s obzirom da davno nisam postavio komentar. Pozdrav

2+3 = (malim slovima)