PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  04.10.2018. 09:14

Apsolutno se slazem sa tobom, moj post je bio upucen@Butragenjo, a onda si se ubacio sa kopnenom zonom bezdebnosti I.......nije ni vazno.
Objekat je nelegalan I nadam se da ce nekad u buducnosti biti I uklonjen.

2+3 = (malim slovima)