PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  18.08.2018. 23:24

Nebi da nekom kvarim posao ali za sta naplacuje taksu za koriscenje puta raska brus npr? ako ce te iskreno samo prodjite pored i nemojte stajati nema naplate koga upecaju upecaju ko prodje nikom nista

2+3 = (malim slovima)