infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Radjoni |
|
02.08.2018. 13:17
@Gagi U svim skijaskim centrima postoji zgrada na samom vrhu skijalista? Sve i da negde postoji nema potrebe da jedan bespravno napravljen objekat pravi ruglo na samom vrhu Kopaonika. Planina je za uzivanje u prirodi, skijanje, setnje a ne za zidanje kako se kome cefne. Hvala bogu u centru postoji sasvim dosta restorana gde je isto milina.
2+3 = (malim slovima)