PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Radjoni  |   |  02.08.2018. 13:17

@Gagi U svim skijaskim centrima postoji zgrada na samom vrhu skijalista? Sve i da negde postoji nema potrebe da jedan bespravno napravljen objekat pravi ruglo na samom vrhu Kopaonika. Planina je za uzivanje u prirodi, skijanje, setnje a ne za zidanje kako se kome cefne. Hvala bogu u centru postoji sasvim dosta restorana gde je isto milina.

2+3 = (malim slovima)