infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Gagi |
|
29.07.2018. 21:43
Vratio sam se danas sa Kopa.Malo veca posecenost zbog Dana borovnica i tradicionalnih takmicenja .TO Raska mora mnogo vise da uradi po pitanju sveukupne org.,prisutnosti u medijima ,besplatne prezentacije proizvoda i sl. .Za sve to vreme Kop je jedno veliko gradiliste i u totalnom haosu.Ocekujem da se po zavrsetku izgradnje ona tri hotela i parkinga Kop bar malo upristoji i uredi.
2+3 = (malim slovima)