PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

freerider  |   |  26.07.2018. 23:20

Nema privatnosti na javnom mestu!

Ko zeli privatnost na terasi kafane na vrhu planine u najvecem ski centru u Srbiji treba da menja mesto ;)

Kamera na Pancicu snima direktno na korpe, i vide se skijasi u istim, ali to nije problem posto je to javno mesto. Svako moze da vas slika u korpi, snimi slucajno i okaci na net, i to je sve OK posto se radi o javnom mestu.

Ono sto je zabranjeno je postavljanje kamera koja snima (ili delom snima) privatan posed, prostor itd.

2+3 = (malim slovima)