PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mitarr  |   |  03.04.2018. 12:22

Prošle nedelje, od srede do subote četiri savršena dana, bez gužvi, staze držale do 13h, sunce, ali već u subotu problem, jak južni vetar, jede sneg. sneg težak, jako mokar, skoro nemoguće za skijanje. Vidim da je nažalost gotovo za ovu godinu. Polovina staza ne radi.. i verovatno ih neće više otvarati, pretoplo je ipak.

2+3 = (malim slovima)