PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Markedjani  |   |  22.03.2018. 20:49

I ja se pitam zasto zice ne rade od 8 do 16:30 od marta kada duzina dana to dozvoljava. Ne znam da li je praksa i u ostalim evropskim ski centrima da staze rade po sedam i po sati dnevno, a ne duze.

2+3 = (malim slovima)