PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vladivar  |   |  22.03.2018. 15:07

Ideja je da kad su dani topliji, u martu i aprilu, staze bolje drze ujutro, tako da je skijanje od 8-9 neuporedivo kvalitetnije nego ono od 15:30 do 16:30 kada staze popuste zbog temperature i juznog vetra.

E sad, za ovih nekoliko dana dok je zaista hlando, moglo je ponovo da se radi od 9 - 16:30, ali sta je tu je

2+3 = (malim slovima)