PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Igor  |   |  22.03.2018. 13:34

Zbog toplog vremena, a na zahtev mnogih su krenuli da pustaju zice od 8h. SS trebalo bi da vratite staro radno vreme, mora da se prilagodjavate( i ako to cinite onda svaka cast) ...
Stevs urgiraj😀

2+3 = (malim slovima)