PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  17.03.2018. 19:25

Danas su gasili staze zbog jakog vetra,u jednom trenutku pola skijalista nije radilo.Zbog gasenja Pancica,Karaman je bio prepun skijasa,ali brzo je sve vraceno u normalu.Bilo je izuzetno toplo,pa je sneg bio tezi za skijanje,ali sve u svemu ne tako los dan,malo skijanja,malo suncanja i sve super.Blago onima koji tek dolaze u narednom periodu. :)

2+3 = (malim slovima)