PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mina  |   |  17.03.2018. 07:49

Danas se vracam kuci posle 7 dana, nikad goreg skijanja, nikad goreg vremena i nikad lošijeg snega. Mislim da će sedmica od 24.03.biti top u sezoni pa ko može... Blago njemu. Bice više od pola metra snega, sunce i blagi minus.

2+3 = (malim slovima)