PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

VolimKop  |   |  12.03.2018. 18:20

@Markedjani
Slazem se za danas poslepodne i kisu, ali juce je bio fantastican dan za skijanje bez obzira na plusnu temperaturu, jer nije duvao jugo. Bilo je toplo u Ski aveniji i Wurstu, ali na stazama i ne bas. Kao sto napisah Krcmar i Duboke nisu bile dobre poslepodne, ali ostale staze i te kako. :) Danas prepodne su sve staze na Dubokoj bile odlicne, ukljucujuci i one vucje koje vode ka njoj, a Pancic izmisljen. Smetala je samo gusta magla. Pozzz

2+3 = (malim slovima)