PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

conex  |   |  27.02.2018. 09:47

Kolko mi se cini, svanuo je jedan od onih dana, brutalno dobar, 80sm snega, ima i svezeg, dobar minus da sve to drzi i daje osecaj prave zime....ima srece ko se zatekao gore...Izdrzace ova zima do 18og marta, mora...
Pozdrav

2+3 = (malim slovima)