PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nemanja kop  |   |  21.02.2018. 20:36

Skijam godinama, danas je bila najuzasnina magla ikada al su staze bile odlicne ,pola staza prazno,vidljivost na pancicu i jos nekim delovima je bila tolika da skije na nogama video nisam

2+3 = (malim slovima)