infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ljakse |
|
20.02.2018. 21:22
Kad smo markacije staza, kad god odem gore, nadje se neko na zici ko pocne da pametuje i da smara kako je svaka crna staza kod nas, u Francuskoj crvena ili plava, i t.d. Posto ja, nazalost, nisam imao mogucnosti da skijam nigde sem u ex-Yu, da li moze neko da mi kaze i da primer da li je recimo Crvena Duboka u Austriji ili Italiji plava, Crna duboka ili Ledenice-crvena i sl. Verujem da ih je neko kod nas kategorizovao tako sa razlogom, ne proizvoljno, ali ipak.. Hvala.
2+3 = (malim slovima)