PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ljakse  |   |  20.02.2018. 21:22

Kad smo markacije staza, kad god odem gore, nadje se neko na zici ko pocne da pametuje i da smara kako je svaka crna staza kod nas, u Francuskoj crvena ili plava, i t.d. Posto ja, nazalost, nisam imao mogucnosti da skijam nigde sem u ex-Yu, da li moze neko da mi kaze i da primer da li je recimo Crvena Duboka u Austriji ili Italiji plava, Crna duboka ili Ledenice-crvena i sl. Verujem da ih je neko kod nas kategorizovao tako sa razlogom, ne proizvoljno, ali ipak.. Hvala.

2+3 = (malim slovima)