PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dejan2  |   |  20.02.2018. 17:41

kakva maglustina danas :( jedan od najgorih dana za skijanje koje sam doziveo. A sneg idealan, suv. Staze sasvim pristojne ceo dan, al'' magla.. :(
Neko je pitao za parking kod jat-a: preko puta je veliki parking. 500din dan. Ujutru i uvece je prazan. Kako je u toku dana stvarno ne znam.

2+3 = (malim slovima)