infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
ljube |
|
19.02.2018. 00:02
@Ana start:Koristio sam ski traku nekoliko puta.Moje misljenje je da je dobra za potpunog pocetnika da bi mu pomogla da prebrodi taj prvi susret sa skijama.Poredjenje da je korisnija 5 puta vise od skijanja,ne stoji,jer je totalno drugaciji osecaj.Da pojasnim traka te vuce unazad i ti skijanjem pruzas otpor da te ne odvuce.Kod pravog snega ti se trudis da ides napred,nagib terena kao i podloga(led,,mek sneg)se menja i ti se svemu tome privikavas.Mane kod trake su sto je uvek savrsena podloga,nagib moze da varira neznatno(za mene),a i cena instruktora i na ski traci ako je sama koristis je u 1000 dinara.Kada sam je koristio,meni je samo odmogla sto ne mora da bude u tvom slucaju.Ski instruktora i pravi sneg ne moze nista da zameni.Pozdrav i srecno ucenje.
2+3 = (malim slovima)