PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Predrag-Nis  |   |  18.02.2018. 21:46

Naplata ulaza u NP Kopaonik je obesmišljena načinom koji je prethodno u postu izvanredno opisan. Dokle će se izmišljati, a odmah zatim, i pretvarati u suprotnost nešto vezano za Kopaonik. Onaj ko je osmislio sve ovo trebalo je i da preračuna i pokaže isplativost svega. Ovako, bojim se da će biti u vreme prethodnih praznika "zagubljenih" priznanica...i to dosta. JA od tri prolaza "zaradih" jednu priznanicu i tri reklame. A zamislite dva radnika u smeni...E to ćemo platiti iz drugih prihoda...

2+3 = (malim slovima)