infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
MARIJAN. |
|
18.02.2018. 11:09
Za Kiler np Prosto pokušavam da budem realan ka sebi,najlakse je reci da sam prof.a to nema veze sa istinom,prvu sezonu sam bio 2 dana i proveo ih sa instruktorom na mašincu,drugu sezonu sam bio 3 dana i spuštao sam se sam na mašinac i obilaznicu pajino p.koji izlazi na mašinac,trecu sezonu sam bio 4 dana i spuštao se na k.greben,krst,suncana dolina i mali karaman(koji mi je bio malo tezi). Te mislim da sam rekreativac pocetnik,jer i dalje pravim zaokrete u blagom obliku pluga,najiskrenije, možda je moja je greška što nisam napisao malo pre da sam bio manje od 7 dana,već 2,3 i 4 dana. zato želim da mi neko ko zna kaže tipa ova staza na str.planini je poput karaman grebena,ova je poput pančića ova je laka ova je teška itd.itd. tako da molim osobe koje znaju da mi to prokomentarišu
2+3 = (malim slovima)