PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Carapan  |   |  17.02.2018. 21:55

Danas skijanje idealno, malo guzve na drumu sto onih sto odlaze sto onih sto dolaze.
Ja sam malo kasnije krenuo danas pa sam malo teze i nasao parking :D
Dosta stranaca cak i vise od nasih cini mi se, ali generalno je bilo superiska.
Sutra opet, samo se nadam da necu kasnije krenuti pa opet da se ispalim za parking :D

2+3 = (malim slovima)