infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
ljubitelj skijanja |
|
17.02.2018. 14:08
Čitam ove komentare i ne mogu da verujem sta sve ovde ljudi lupetaju. Uzivajte ljudi na skijanju ako ste tamo a ne samo da pisete neke gluposti i pravite se pamegni. Vecina sto ovde komentarise nije ni blizu ozbiljnog skijasa koji je bio po skijalistima sirom evrope da bi bio.kompetentan da uporedjuje i komentarise. Ko je na planini neka uziva jer je lepo vreme i planina izgleda prelepo ovih dana.
2+3 = (malim slovima)