PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

max44  |   |  17.02.2018. 08:07

Kopaonik jeste dobro i kvalitetno skijalište i da ih Srbija ima još siguran sam da bi kompletna slika o njemu bila drugačija...premašeni su kapaciteti odavno.Svima koji dolaze da skijaju samo jedna poruka.OSMEH na lice i uzivajte...ostavite se komentara i pljuvanja po ne znam čemu sve.Čitam postove redovno.Svašta tu ima.

2+3 = (malim slovima)